,

کوچک کردن سینه آقایان-ژنیکوماستی

ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه‌های مردان) :

برهم خوردن تعادل هورمونهای مردانه و زنانه (آندوژنها و استروژن) زمینه‌ساز ایجاد ژنیکوماستی می‌باشد. علت این عدم تعادل می‌تواند علل فیزیولوژیک مثل بلوغ و یا کهولت سن بوده و یا در زمینه استفاده از برخی داروها همانند داروهایی که برخی افراد ورزشکار استفاده می‌نمایند باشد.  ندرتاً مشکلاتی همانند بیماریهای تیروئید، کبد و یا بیضه‌ها می‌تواند سبب ایجاد ژنیکوماستی گردد. ژنیکوماستی که با تغییر در شرایط ایجاد نقص همانند قطع مصرف داروها رفع نگردد معمولاً نیازمند اقدامات ترمیمی می‌باشد.

روشهای مختلف جهت درمان ژنیکوماستی استفاده می‌گردد که قابل قبول‌ترین آنها در حال حاضر ۱- جراحی ۲- لیپوساکشن  ۳- ترکیب جراحی و لیپوساکشن که بسته به میزان حجم بیماری از یکی از این روشها استفاده می‌گردد.

درمان بزرگی سینه آقایان

دکتر آریانا با تکنیک های خاص و منحصر به فرد خودکه در صد ها بیمار انجام پذیرفته است، با استفاده از کمترین میزان برش جراحی (کمتر از ۲ سانتیمتر) Minimal invasive surgery  علاوه بر تخلیه کامل بافت های اضافی ، نهایت زیبایی و تناسب اندام را در بیمار ایجاد می نماید، به طوریکه بعد از مدت کوتاهی پس از انجام عمل جراحی محل برش قابل تشخیص نخواهد بود. انجام این عمل معمولا به صورت سرپایی بوده و بیمار بعد از ۴ تا ۶ ساعت ترخیص خواهد شد.

نمونه جراحی قبل و ۴۰ روز پس از جراحی ژنیکوماستی در یک ورزشکار حرفه‌ای از کشور مالزی توسط دکتر مهدی آریانا

قبل ژنیکوماستی
بعد ژنیکوماستی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.