,

پروتز سینه

جراحي سينه خانم ها – جراحی بزرگ کردن سینه‌ها :

آمار حاکی از آن است که بیش از سه میلیون زن در ۳۵ سال اخیر تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار گرفته‌اند و سالیانه دهها هزار نفر در سراسر دنیا بخصوص در امریکا و اروپا تحت این عمل جراحی قرار می‌گیرند. این جراحی موجب اصلاح شکل و حجم سینه‌هایی که معمولاً رشد نکرده‌ و یا پس از بارداری و یا افزایش سن تغییر اندازه و شکل داده‌اند می‌گردد. با استفاده از تکنولوژی جدید ساخت پروتز با سیلیکون آنها را به لحاظ اندازه مناسب ، دائمی ، راحت و طبیعی از لحاظ لمس و نیز بسیار مقاوم از نظر تحمل به ضربه تبدیل نموده است. برش جراحی معمولاً در نواحی مختلف قابل انجام است ولی دکتر آریانا در اغلب موارد از برشهای کوچک و پنهان در زیر سینه‌ها که سبب حفظ بیشتر زیبایی و نیز حس نوک پستان  شیردهی  می‌گردد اقدام به پروتز می‌نماید.

th

در بررسیهای بسیار زیادی که توسط مراکز معتبر کنترل بهداشتی- درمانی در اروپا و امریکا انجام شده است هیچ‌گونه نشانه‌ای از ارتباط بین سرطان و پروتز سینه کشف نشده و پروتز پستان همچنان بعنوان  مناسب‌ترین روش افزایش حجم سینه‌ها معرفی    می‌گردد.
محل قرارگیری پروتز در روی عضلات  و یا زیر عضلات و در  تکنیک‌های جدید که قابلیت حذف برشهای اضافی با بالاکشیدن  سینه در مواردی با افتادگی خفیف تا متوسط را دارد، به صورت جاگذاری Dual plane می‌باشد. تجربه و مهارت جراح در انتخاب و انجام تکنیکهای فوق ، تضمین کننده نتیجه بسیار مناسب و عالی جراحی است.

پروتزهای آب- نمکی به دلیل قوام غیرطبیعی و احتمال پاره شدن به تدریج کنار گذاشته شده‌اند.
این جراحی به صورت سرپایی انجام شده و بیمار ۶ ساعت پس از جراحی ترخیص شده و بعد از ۷-۵ روز قادر به انجام امور عادی روزانه خود می‌باشد.
اندازه پروتز براساس اندازه‌های عرض قفسه سینه، اندازه‌های خاص سینه، جنس بافت سینه و نهایتاً درخواست بیمار، با هماهنگی وی و پزشک مشخص می‌شود. قبل از عمل و در مشاوره با استفاده از سایزر از نظرات بیمار استفاده می‌گردد.

This post is also available in: Arabic

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *