پرسش و پاسخ جراحی لیفت سینه

پرسش و پاسخ جراحی لیفت سینه

پرسش و پاسخ جراحی لیفت سینه

در این مقاله قصد داریم به سوالات متداولی که ذهن متقاضیان جراحی سینه را درگیر می کند اشاره کنیم. خواندن این مقاله می تواند ابهامات بسیاری را درباره جراحی لیفت سینه برطرف کند. همچنین امکان دارد که فرد این جراحی را به اشتباه انتخاب کند و جراحی مناسب برای وی جراحی پروتز سینه باشد. یا امکان دارد که فرد نیازی به انجام جراحی پروتز سینه نداشته باشد و حجم سینه ها کافی باشد و تنها با جراحی لیفت سینه به نتیجه دلخواه برسد. بنابراین همراه با ما باشید.

چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که شما از انجام جراحی سینه قصد افزایش حجم سینه دارید؟ جراحی پروتز سینه می تواند باعث بزرگ تر شدن حجم سینه ها شود. ماستوپکسی نوعی جراحی لیفت سینه است که به سفت کردن و بالا کشیدن سینه می انجامد. این جراحی برای افرادی انجام می گیرد که بافت سینه های شلی دارند. این دو روش جراحی می توانند همراه با هم انجام گیرند. در طول جلسه مشاوره حجم و افتادگی سینه ها بررسی می شود و در صورتی که نیاز باشد به بیمار گفته می شود که لازم است هر دو جراحی انجام گیرد و یا نیازی به انجام یک جراحی نیست و تنها با یک جراحی می توان به نتیجه دلخواه رسید. موردی که اهمیت دارد این است که بیمار دقیقاً خواسته خود را به پزشک بگوید تا پزشک از هدف جراحی بیمار آگاه شود.

پرسش و پاسخ جراحی لیفت سینه

پرسش و پاسخ جراحی لیفت سینه

  • آیا جراحی لیفت سینه همراه با پروتز سینه ظاهر متقارن تری فراهم می کند؟

تقارن سینه ها همواره مساله ای چالش برانگیز بوده است. در ابتدا هیچ یک از اجزای بدن کاملاً قرینه یکدیگر نیستند. از سوی دیگر سینه ها می توانند به دلیل سایز، شکل و موقعیتی که دارند از ابتدا نامتقارن باشند. نامتقارن بودن سینه ها می تواند در نتیجه شکل قفسه سینه، دنده ها و … باشد.  بنابراین در صورتی که جراحی پروتز سینه انجام می دهید، چه این جراحی همراه با لیفت سینه باشد چه نباشد، پزشک با بهره گیری از تکنیک های مناسب می توان ظاهری متقارن ایجاد کند.

  • چه نوعی از جراحی لیفت سینه کمترین اسکار را ناشی می شود؟

با توجه به تجربیاتی که به دست آمده است برخی از انواع تکنیک های لیفت سینه در ماستوپکسی اسکار های کمتری را ایجاد می کنند. برخی از تکنیک های لیفت سینه اسکار عمودی، افقی یا هر دو را ایجاد می کنند. نوع تکنیکی که در این جراحی استفاده می شود بستگی به عوامل مختلفی مانند شکل و سایز سینه ها و … دارد. ایجاد برش دورانی برای دور نوک سینه بهترین اسکار برای کاهش سایز نوک سینه یا جابه جایی اندک آن است. این لیفت نوک سینه تغییری بر شکل سینه ها به آن صورت ایجاد نمی کند. تنها موقعیت نوک سینه ها تغییر می کند.

لیفت عمودی سینه به این صورت است که اسکاری در اطراف نوک سینه و مستقیماً تا پایین سینه ایجاد می شود. به این ترتیب نه تنها لیفت سینه انجام می گیرد بلکه سینه از لحاظ پهنا هم باریک تر می شود. برخی زنان پوست زیادی دارند که لیفت عمودی انجام شود و لازم است که از الگوی وایز یا لنگر مانند استفاده شود. اسکار بلند و افقی در این روش در اکثر موارد اسکار واضح و ضخیمی ایجاد می کند. ولی همانند تمام جای اسکار ها در جراحی های ماستوپکسی، به مرور کمرنگ می شود.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا با استفاده از بروز ترین تکنیک های جراحی سینه به انجام انواع جراحی های سینه و بدن می پردازند. راه های ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با دکتر : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

صفحه اینستاگرام

  • آیا لیفت سینه و پروتز سینه در یک جراحی و همزمان انجام می گیرند؟

بله این دو جراحی همزمان انجام می گیرند و با ماستوپکسی ترکیب می شوند. این جراحی لازم است که توسط جراحان با تجربه سینه انجام گیرد زیرا پیچیدگی های بسیاری دارد.

  • آیا امکان شیردهی بعد از جراحی لیفت سینه وجود دارد؟

این سوال بسیاری از زنان جوان است زیرا زنان جوان در سنین باروری هستند و امکان دارد که بخواهند در آینده باردار شوند. در صورتی که نوک سینه به بافت های زیرین متصل باشد و جدا نشود ، بعد از این جراحی ها شیردهی صورت می گیرد. ولی گاهی اوقات به دلیل پوست به شدت اضافه در ناحیه سینه و افتادگی نوک سینه ها، موقعیت نوک سینه کاملاً جابه جا می شود. ولی این اقدام در موارد نادری انجام می گیرد. ولی با این حال در صورتی که این تکنیک به درستی انجام گیرد باز هم امکان شیردهی وجود دارد و تمامی این موارد به تبحر و تجربه پزشک جراح باز می گردد.

  • آیا نیاز است که تا بعد از آخرین بارداری برای جراحی لیفت سینه اقدام شود؟

بارداری می تواند به میزان زیادی چهره و ظاهر سینه ها را تغییر دهد. معمولاً پیشنهاد می شود که اگر بیمار بعد از جراحی لیفت سینه تا یک سال بعد قصد بارداری دارد، جراحی لیفت سینه را به تعویق بیندازد.

منبع : https://www.theplasticsurgerycenterofnashville.com/breast-lift-frequently-asked-questions/

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.