لیفت غیر جراحی صورت

24-1_8566

به طور طبیعی با گذشت زمان سلولهای فیـبرو پلاسـت قدیمـی که کارشان کلاژن و الاستین سازی اسـت از بین می روند و در نتیـجه پوست حالت افتادگی پیدا می کند .

دیاترمولوژی تکنولـوژی نویـنی اسـت که در آن با اسـتفاده از امواج RF باعث سفتی و قوام پوسـت می شـود و در فـرم دهـی و کاهش سایز، سفت کردن و لیفتینگ صورت و بدن کاربـرد  دارد. در این روش با انرژی گرمائی در بافت های سطـحی و عمـقی پوسـت، کلاژن سازی تحــریک شده و نیز با گرمـایـی که به بافت چــربی می رسد، متابولیسم بافت چـربی افزایـش یافته و ســـبب کاهـش اندازه سلولهای چربی می شـود. جلسـات انجام شـده بدون درد و عارضه بوده و به فرد احساس لطیفی را روی پوست می دهد . مراقبت خاصی بعد از پایان هر جلسه لازم نیست و پوست بلافاصله  نمای سـفت و درخشـانی خواهد داشت. در این روش معمولاً ۶ الی ۸ جلسه به فاصله ۱ تا ۲ هفته برای رسیدن به نتایج مطلوب نیاز اسـت.

در حال حاضر سیستم دیاترمولـوژی که در کلینیـک ایرانیـان به کـار گرفته می شود، از جدیدترین دستگاه های اروپائی و تنها سیـستم موجود در ایران بوده که اثربخشی و توان آن ۴ برابر سایر دسـتگاه های موجود در کشور می باشد.

24-2_8567

لیفت ماساژ LPG

همگام با پیشرفت هایی که در مورد اندرمـولوژی بدن صورت گرفته، در مورد صـورت نیـز نتــایج چشمگیری را شاهدیم که منجر به ایجـاد شـیوه نوینی به نام اندرمولیفت شده است .

این تکنیک که روشی کاملاً سالم و غیر تهاجـمی است به وسیله دستگاه اندرمولب انجام می گیرد.

24-3_8568

کاربردهای بالینی:

·         لیفتینگ صورت و رفع چین و چروک

·         کنترل منافذ باز پوست

·         برطرف کردن کبودی دور چشم

·         برطرف کردن غبغب

·         جوانسازی و جلوگیری از فرایند پیری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *