لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد : از آنجا که متدهای قدیمی و سنتی در از بین بردن موهای زائد به صورت دائم و ریشه کن نمودن فولیکول مو اثرگذار نیستند ، لذا روش هایی از قبیل اپیلاسیون ، بند انداختن ، کرم های موبر ، اپی لیدی و غیره موهای زائد را به صورت موقتی از بین می برند و پس از اصلاح موهای زائد به هر یک از روش های مذکور مجددا موهای زائد به همان تعداد قبلی و با رنگ و ضخامت قبل رشد می کند.

گرایش افراد به زیبایی و داشتن پوستی صاف و عاری از موی زائد باعث شده که امروزه شاهد آن باشیم که رفع موهای زائد از رایج ترین مسائلی باشد که منجر به مراجعه افراد به کلینیک های پوست و لیزر می شود.

 

8-1_8532

تاثیر لیزر بر موهای زائد

تکنولوژی لیزر در ریشه کن کردن موهای زائد بسیار تاثیرگذار است. مکانیسم اثرگذاری لیزر بر روی موهای زائد طی ۳ مرحله صورت می پذیرد که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت :

  1. آناژن ( مرحله رشد ) : در این مرحله لیزر بیشترین میزان اثرگذاری را در تخریب فولیکول مو ایفا می کند و در این مرحله مــو از حداکــثر رنگ و ضـخــامت برخوردار است.
  2. کاتاژن ( مرحله توقف رشد ) : طی این مرحله ، لیزر باعث کاهش ضـخـامت فولیـکول های رشــد یافـــته می شود و سپس فولیکول مو از پیاز مو ( پیاز مو مسئول تغذیه رسانی به مو می باشد ) جدا می گردد.
  3. تلوژن ( مرحله استراحت ) : در این مرحلـه لیزر منجر به توقف تمامی فعـالیت ها یی که باعث رشد مو هستند می شود. لازم به ذکر است مرحله استراحت ، در نواحی مختلف بدن متفاوت می باشد ، به طوری که در موی سر حدودا ۱۰۰ روز به طول می انجامد و در سایر نواحی بدن حدود ۶ ماه طول خواهد کشید.

لیزر موهای زائد

لیزر دیود S-800

این لیزر ایمن ترین ، موثرترین و سریع ترین لیزر جهت درمان موهای زائد در سراسر دنیا تلقی می شود. فرآیند این دستگاه بدین صورت است که در یک بازه زمانی بسیار کوتاه حدودا هـزارم ثانیه ای ، نور لیزر را با شدت بسیار زیاد به سطح پوست تابانیده و منجر به تخریب ده ها فولیکول مو به صورت همزمان می شود.

در این روش ، تعداد عمده ای از موهای زائدی که تخریب شده اند به خودی خود از سطح پوست پاک می شوند و باقی موهای زائد تخریب شده نیز طی ۷ الی ۱۴ روز به صورت خود بخود دچار ریزش می شوند و از بین می روند.

لیزر موهای زائد

ویژگی های لیزر دیود S-800

دستگاه لیزر دیود S-800 دارای ویژگی هایی است که عبارتند از :

به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا مجهز است و به تایید FDA و CE رسیده است.

در رفع موهای زائد تمامی اندام های بدن اثرگذار است.

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر دیود S-800 از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و فاقد درد می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *