لیزرلیپولیز یا لیپولیزر

درمان قطعی و بدون بازگشت چاقی های موضعی

لیزر لیپولیز به معنای استفاده از یک طول موج خاص از لیزر در داخل بافتهای چربی است که با تخریب این سلولها، آنها را به یک ماده نیمه مایع تبدیل می‌نماید که یا خودبه خود جذب می‌شوند و یا با مکش تخلیه می‌گردد و بیمار پس از دوره کوتاه نقاهت به زندگی عادی خود باز می‌گردد.

– لیپولیز چه مزیت‌هایی به لیپوساکشن سنتی دارد؟

با استفاده از لیزر، درد و خونریزی و همچنین شلی پوست نسبت به روشهای قبلی و سنتی کاهش قابل توجهی دارد.

– مناسب چه کسانی است؟

افرادیکه بدون شلی قابل توجه در پوست اندامهای مختلف همانند شکم، پهلوها، دچار چاقی‌های موضعی در این نواحی می‌باشند کاندیدهای مناسب لیزرلیپولیز می‌باشند.

– آیا برگشت‌پذیر است؟

باتوجه به تخریب سلولهای چرب و تخلیه آنها، به شرط داشتن یک زندگی سالم (تغذیه و تحرک مناسب) برگشت در آن موضع اتفاق نخواهد افتاد.

– در چه نواحی از بدن قابل انجام است؟

شکم، پهلوها،  بازوها، پاها و غبغب شایعترین نواحی انجام لیپولیز می‌باشد. باید توجه داشت که هدف از انجام لیزر لیپولیز در  مرحله اول کاهش سایز و اصلاح چاقی موضعی است. لیزر لیپولیز بسته به وسعت ناحیه انجام آن، تحت بی‌حسی موضعی در مطب و یا تحت بی‌حسی نخاعی و یا بی‌هوشی عمومی در مرکز جراحی انجام می‌پذیرد.

ps55_9243

این فرایند به طور کلی معمولاً به صورت سرپایی انجام شده و بیمار ۶ ساعت پس از انجام آن ترخیص می‌گردد. عموما نیاز به بستری در منزل نبوده و معمولا بیمار پس از ۲۴ ساعت  استحمام خواهد داشت و معمولاً ظرف یک هفته ، برگشت به امور عادی و فعالیتهای معمول قابل انجام است.
تکنیک منحصربه فردی که در کلینیک دکتر آریانا انجام می‌پذیرد درمان نواحی تحت لیپولیز با سیستم اولتراسونیک خاص می‌باشد که با تکمیل اقدامات لیپولیزر باعث تسریع از بین رفتن ورم، سفت شدن و یکنواخت گردیدن پوست می‌گردد و نتیجه را به حد اعلای خود می‌رساند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.