جراحی کوچک کردن شکم

جراحی شکم

جراحی شکم (ابدومینوپلاستی) :

جراحی شکم همان ابدومینوپلاستی و یا تامی تاک ،برداشتن پوست اضافی و چربی زیر شکم از طریق جراحی و همراه با محکم کردن عضلات شکم می‌باشد. نتیجه این جراحی داشتن شکمی صاف ، محکم و فرم گرفته است. انجام این جراحی به طور دقیق و صحیح موجب بهبود وضعیت قلبی- عروقی، کاهش دردهای مزمن کمری و بهبود کلی وضعیت بدن در آینده می‌شود.
همچنین در مورد شکم به شدت شل و آویخته، نظافت چین‌های بدن بهتر و درست انجام شده و تاثیر عمیقی بر روابط اجتماعی دارد و فرد با افزایش اعتمادبه نفس و ایجاد احساس مثبتی که نسبت به خود و شرایط جدید پیدا می‌کنند، برای شروع یک زندگی سالم‌تر، توأم با آرامش آماده می‌شود.

جراحی شکم

در حین این جراحی پهلوها و سردل بیمار در صورت لزوم به طور کامل اصلاح می‌گردد و تغییر کاملاً  محسوس و چشمگیری در سایز شکم و پهلوها و فرم کلی بدن ایجاد می‌شود. در صورت داشتن یک زندگی سالم و تغذیه و تحرک مناسب بیمار هیچگاه به وضعیت سابق بازنگشته و در سراسر عمر با تناسب اندام باقی خواهد ماند.
جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام شده  و معمولاً یک شب بستری در مرکز جراحی کافی بوده و بیمار صبح روز بعد، پس از تعویض اولین پانسمان ترخیص می‌گردد و پس از ۱۰-۷ روز قادر به انجام امور روزانه می‌باشد. انجام فعالیت‌های عادی و همچنین ورزش طبق دستورالعمل‌هایی که به بیمار داده می‌شود کاملاً بلامانع است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.