دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی،عضو هیئت علمی دانشگاه با مهارت و تجربه فراوان در جراحی‌های زیبایی سینه، شکم، صورت و اندامها می‌باشد. وی با استفاده از تکنیکهای دقیق و اصیل جراحی در کنار بکارگیری روشهایی با تهاجم بافتی کم و همچنین روش‌های غیرجراحی، فرایندی منحصربه فرد را برای شما طراحی و اجرا می‌نماید. در طی سالها تجربه، دکتر آریانا با ادغام حس زیبایی شناختی و مهارتهای جراحی خود، نتایجی درخشان و قابل توجه را به بیماران گرامی تقدیم نموده است.
دکتر آریانا با تشکیل یک تیم کاملاً کارآزموده و مجرب سعی در ایجاد محیطی حرفه‌ای و کاملاً امن جهت بیماران خویش نموده است. در کنار روش‌های مختلف در دسترس جراحهای پلاستیک، این سایت جهت ارائه اطلاعاتی دقیق، ارزشمند و علمی در مورد انواع‌ جراحی‌های پلاستیک و اقدامات غیرجراحی زیبایی برای شما طراحی گردیده است.
یک جراحی پلاستیک باید به تجربه‌ای مهیج، خاطره‌انگیز و فوق العاده برای شما تبدیل گردد. هدف ما کمک به بیماران در جهت ایجاد نتایج طبیعی درازمدتی می‌باشد که منجر به کسب لذت و آرامش بیشتر در زندگی می‌گردد و ما تمام تلاشمان را در جهت رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد.

دکتر ایانا یکی از باتجربه ترین جرحان سینه ایران در ایران و دنیا
که با پذیرش بیمار از سراسر دنیا نامی شناخته شده و صاحب سبک می باشد و آنجا هزاران جراحی موفق در کلیه فیلدهای جراحی پستان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان و استاد دانشگاه
برزرگ کردن کوچک کردن و پروتز سینه
و رفع بیماری‌های بدشکلی های مادرزادی سینه
کتاب تکنیک ها جراحی ژنیکوماستی ایشان به عنوان اولین کتاب جامع درمان این بیماری در دنیا و به عنوان یک نتیجه سالها تجربه و هزاران عمل جراحی در این زمینه میباشد بزودی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و در اختیار پزشکان و افراد علاقه مند در این زمینه در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت

امروز می‌تواند اولین روز لذت‌بخش از ایام باقیمانده زندگی شما باشد

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”کنگره ها و همایش های خارجی”]