دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی،عضو هیئت علمی دانشگاه با مهارت و تجربه فراوان در جراحی‌های زیبایی سینه، شکم، صورت و اندامها می‌باشد. وی با استفاده از تکنیکهای دقیق و اصیل جراحی در کنار بکارگیری روشهایی با تهاجم بافتی کم و همچنین روش‌های غیرجراحی، فرایندی منحصربه فرد را برای شما طراحی و اجرا می‌نماید. در طی سالها تجربه، دکتر آریانا با ادغام حس زیبایی شناختی و مهارتهای جراحی خود، نتایجی درخشان و قابل توجه را به بیماران گرامی تقدیم نموده است.
دکتر آریانا با تشکیل یک تیم کاملاً کارآزموده و مجرب سعی در ایجاد محیطی حرفه‌ای و کاملاً امن جهت بیماران خویش نموده است. در کنار روش‌های مختلف در دسترس جراحهای پلاستیک، این سایت جهت ارائه اطلاعاتی دقیق، ارزشمند و علمی در مورد انواع‌ جراحی‌های پلاستیک و اقدامات غیرجراحی زیبایی برای شما طراحی گردیده است.
یک جراحی پلاستیک باید به تجربه‌ای مهیج، خاطره‌انگیز و فوق العاده برای شما تبدیل گردد. هدف ما کمک به بیماران در جهت ایجاد نتایج طبیعی درازمدتی می‌باشد که منجر به کسب لذت و آرامش بیشتر در زندگی می‌گردد و ما تمام تلاشمان را در جهت رسیدن به این هدف انجام خواهیم داد.

دکتر ایانا یکی از باتجربه ترین جرحان سینه ایران در ایران و دنیا
که با پذیرش بیمار از سراسر دنیا نامی شناخته شده و صاحب سبک می باشد و آنجا هزاران جراحی موفق در کلیه فیلدهای جراحی پستان
فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان و استاد دانشگاه
برزرگ کردن کوچک کردن و پروتز سینه
و رفع بیماری‌های بدشکلی های مادرزادی سینه
کتاب تکنیک ها جراحی ژنیکوماستی ایشان به عنوان اولین کتاب جامع درمان این بیماری در دنیا و به عنوان یک نتیجه سالها تجربه و هزاران عمل جراحی در این زمینه میباشد بزودی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و در اختیار پزشکان و افراد علاقه مند در این زمینه در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت

امروز می‌تواند اولین روز لذت‌بخش از ایام باقیمانده زندگی شما باشد

دكتر اريانا با كوله باري از تجربه در مجامع بين المللي و معتبرترين مراكز جراحي دنيا
دكتر اريانا در انجمن پزشكان سلطنتي انگليس و كنگره بزرگ جراحي زيبايي و بازسازي پستان