بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه

بهترین جراح سینه تهران

بهترین جراح سینه در تهران و ایران دکتر مهدی آریانا می باشند. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه و متخصص جراحی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. بیش از ۳۰۰ عمل جراحی سینه در طی سال برای خانم ها و تقریبا همین تعداد جراحی ژنیکوماستی برای آقایان نشان دهنده اعتماد مردم به تخصص ایشان می باشد.

در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.
در جراحی سینه آقایان و به خصوص ژنیکوماستی صاحب سبک جهانی خاص خود بوده و با انجام صدها عمل جراحی در بیماران از کشورهای عربی، سوئد، انگلستان، مالزی، آمریکا و … به عنوان یک جراح بین‌المللی در این حوزه شناخته می‌شوند و به خصوص سبک و استانداردهای بسیار بالایی که در درمان ژنیکوماستی ورزشکاران حرفه‌ای دارند، به چهره شناخته شده در بین این ورزشکاران تبدیل شده‌اند.

ایشان با تشکیل یک تیم کاملا حرفه‌ای و کارآزموده٫ محیطی امن و با کیفیت استاندارهای جهانی را جهت درمان بیمارانشان در تهران مهیا نموده‌اند. پس از طی دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و طی دوره های مختلف تکمیلی و همگامی با بزرگان جراحی پستان دنیا در معتبر ترین مراکز جهان از جمله گینکز کالج لندن با تشکیل یک تیم کاملا حرفه ای از کارازموده ترین افراد در این حوزه ، کلیه خدمات جراحی های زیبایی ، بازسازی و ترمیمی وبیماری های پستان را مطابق اخرین استانداردهای مراکز معتبر جهان خدمت بیماران گرامی ارایه می نماید.

بهترین جراح سینه عنوانی ایست که بیماران آقای دکتر آریانا به ایشان میدهند. زیرا وی با دقیقترین متد و بهترین تیم پزشکی و جراحی توانسته است بهترین تجربه عمل جراحی سینه را در اختیار بیماران قرار دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *