بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟ دکتر مهدی آریانا یکی از بهترین جراحان سینه در تهران هستند، ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصص جراحی سینه و متخصص جراحی از دانشگاه شهید بهشتی هستند.

دکتر مهدی آریانا در طی سال بیش از ۳۰۰۰ عمل جراحی سینه برای بانوان و تقریبا همین حدود جراحی ژنیکوماستی برای آقایان انجام می دهند ، این تعداد عمل جراحی در طی سال نشان دهند اعتماد مردم به ایشان است.

در زمینه تخصص دکتر مهدی آریانا می توان انواع جراحی های زیبایی سینه ، جراحی بیماری های خوش خیم و بدخیم مربوط به سینه ، جراحی بازسازی در بانوان را نام برد که تمامی این موارد میزان دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نشان می دهد.

 

بهترین جراح سینه در تهران کیست؟

 

جراح بین‌المللی

در جراحی سینه آقایان به خصوص ژنیکوماستی دکتر آریانا صاحب سبک بوده و انجام  صدها جراحی در کشورهای عربی ، سوئد، انگلستان، مالزی، آمریکا و غیره به عنوان یک جراح بین الملی شناخته شده اند و به دلیل سبک و استانداردهای بسیار بالایی که در درمان ژنیکوماستی در میان ورزشکاران حرفه ای دارند به یک چهره شناخته شده در میان آن ها تبدیل شده اند.

ایشان با تشکیل یک تیم حرفه ای و مجرب محیط امن و با کیفی استانداردهای جهانی در جهت درمان بیماران تهران مهیا کرده اند و ارائه کننده خدمات به آن ها هستند.

ایشان پس از گذراندن دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دوره های مختلف تکمیلی و همگانی با بزرگان جراحی پستان دنیا در معتبرترین مراکز جهان از جمله گینکز کالج لندن تیم حرفه ای با افراد کارآزموده در این حوزه کلیه خدمات جراحی های زیبایی، بازسازی و ترمیم سینه ف بیماری های پستان ، مطابق با آخرین استاندارد های مراکز معتبر جهان خدمت بیماران گرامی ارائه می نمایند.

بهترین جراح سینه عنوانی است که بیماران دکتر مهدی آریانا به ایشان داده اند چرا که با دقیقترین متد و بهترین تیم پزشکی جراحی اقدام به عمل جراحی سینه می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.